Lineup

Also featuring the following local and regional artists:

  • 86 Hope
  • Aaron Mansfield
  • AC Deathstrike
  • Adam Lee
  • Alex Peramas
  • Alex Shakar
  • Amanda Marie
  • Ample Angst
  • Amy Hendrickson
  • Amy Robbins
  • Ancient City Poets
  • Ancient City Slickers
  • Andrew Bosscher
  • Arrows In Action
  • Arvid Smith
  • Aslyn & The Naysayers
  • Augur Ridge
  • Austin Palmer
  • Backdoor Stompers
  • Bad Dog Mama
  • Baer & The Lady
  • Bears & Lions
  • Bedsweater
  • Belle and Beyond
  • Ben Prestage
  • Big Sad
  • Billy Buchanan
  • Blackbird Morning
  • Blurg
  • Bob Patterson
  • Body Heat
  • Brandon Adams
  • Brendan Morrison
  • Brent Byrd Band
  • Brent McGuffin
  • Bryce Alastair Trio
  • Bubba Spliffs
  • Buffalo Rose
  • Burl
  • Butthole
  • Casey Crawford
  • Cat Ridgeway & The Tourists
  • Catch The Groove
  • Charlie Robertson
  • Chelsea Lovitt
  • Chelsea Saddler Band
  • Chemtrails
  • Christina Wagner
  • Claire Vandiver
  • Colton McKenna
  • Company Man
  • Constant Swimmer
  • Cooper
  • Crescent Beach Bluegrass Band
  • CRS
  • Crucial Eddy Cotton and The Uncanny Valley Boys
  • Curious Markings
  • Dad's Day Off
  • Daisy Chain
  • Dan Padilla
  • Danny Attack
  • Darryl Wise
  • Davis Loose & The Loose Cannons
  • Dead Feeling
  • Deadkaren
  • Debt Neglector
  • Denny Blue
  • Denver Hall
  • Deron Baker
  • Dewey Via & Unkl Ray Nutter
  • Dial Drive
  • Dig Dog
  • Dim Lights
  • Divebar
  • DJ 3 Clops I & Friends
  • DJ Ragamuffin
  • Dominic Delaney
  • Don Oja-Dunaway
  • Donny Brazile
  • Donzii
  • Doug Burns
  • Doug Carn
  • Duffy Bishop
  • Dust Fuss
  • Early Disclaimers
  • Electric Supply Company
  • Ellen Moseley
  • Ellie Mortillaro
  • Emma Moseley
  • Ever-G
  • Expert Timing
  • Fay Roy
  • Flat Stanley
  • Flo.wav
  • Folk Is People
  • Fond Kiser
  • Forrest Isn't Dead
  • Free Mace
  • G.W. Souther
  • Gary Lazer Eyes
  • Ghost Flower
  • Ghost Tropic
  • GILT
  • Gimme
  • Gina Cuchetti
  • Glass Body
  • Grant Peoples
  • Grapes of Roth
  • Greg Ruggiero
  • Gris Gris Boys
  • Gunga Din
  • Gwen McMillin
  • Gypsy Chyx
  • Half My Home
  • Hannah Harber & The Lionhearts
  • Hard Luck Society
  • Have Gun Will Travel
  • Hello Joyce
  • Hogtown Creek
  • Honey Moonshine Band
  • Hope You're Happy
  • HR Gertner
  • I Like Dandelions
  • Il Gato
  • Immaterial Possession
  • Indigo Dreamers
  • Iron Mike Norton
  • Isabella Parole
  • I-Vibes
  • J.R. Ward
  • Jackie Stranger
  • Jamie DeFrates
  • Jason & Sarah
  • Jason Wall
  • Jesse's Girls
  • Jim Carrick
  • Joe Rocco
  • John Dickie & Collapsible B
  • Johnny Lee
  • Jon Prestage
  • Jordan Foley
  • Jory Lyle
  • Julee Bruise
  • Julie Black Duo
  • Kaleb Stewart
  • Kapowski
  • Ken Jensen Blues Ensemble
  • Kev PM
  • Kid You Not
  • Kristopher James
  • Kyle Keller
  • Kyra Livingston
  • L.O.V.E. Culture
  • Larry Mangum
  • Lassyu
  • Last Electric Rodeo
  • Lauren Bressette
  • Lauren Heintz
  • Lauris Vidal
  • Liam Jones
  • Lilac Angel
  • Lis Williamson & Jim Quine
  • Lonesome Bert & The Skinny Lizards
  • Love Chunk
  • LPT
  • Lucas
  • Lucifer Sam
  • Luis Mario & His Latin Band
  • Luke Otto
  • Mal Jones presents The Lyricist Live
  • Madi Carr
  • Mallory Jen
  • Marcus Crespo
  • Marianne Lerbs
  • Matt Fowler & Sue Tice Duo
  • Matthew Fowler
  • MattyP
  • Mental Boy
  • Meth.
  • Minimum Rage
  • MJ Baker
  • Moonlight Drive-In
  • Mourning Glories
  • Mudtown
  • Nathaniel Hawk
  • Nicholas Edward Williams
  • Nicholas Roberts
  • Night Nurse
  • No PDA
  • Not Quite Dead
  • Obscure Brothers
  • Observatory
  • Old School Revue
  • Orbiter
  • Paco Lipps
  • Palomino Blond
  • Paradox
  • Parallel
  • Pellicer Creek Band
  • Penn Johnson
  • Perfect Strangers
  • Peyton Lescher
  • Pilotwave
  • Poultry Run
  • Professor Ogma
  • Proud Miranda
  • Quarter Roy
  • Rachel Grubb
  • Ramblin Mutts
  • Ramona
  • Reels
  • Remedy Tree
  • Reptile Dysfunction String Band
  • Roll'd Whiskey
  • Rose Dickeson
  • Sailor Jane
  • Sailor Jane & The Swell Acoustics
  • Salt & Pine
  • Salt Driven Ride
  • Saltones
  • Salty Daug
  • Sam & Luci
  • Sam Pacetti
  • Savvy
  • Sciatica Beach
  • Sean McCarthy
  • Shannon Ogden
  • Shea Birney
  • Shy Layers
  • Side Hustle
  • Skin & Bonz
  • Sleepless
  • Slofunkpump
  • Soundaltar
  • Spaceheaters
  • Starlight Trio
  • Stephen Pigman
  • Strangerwolf
  • Strange String
  • Strayin Anchors
  • Sugarbeats
  • Sunset Monday
  • Sunshine State
  • Swamp Flower
  • Sweet William
  • Syzygy
  • Taylor Olin
  • Teen Divorce
  • Telepathic Lines
  • Temple Rats
  • Terri Gamble
  • Terror Mangement Band
  • The Ashley Gang
  • The Bridge Street Vibe
  • The Copper Tones
  • The Dewars
  • The Dog Apollo
  • The Dunehoppers
  • The Firewater Tent Revival
  • The Forum
  • The Grant Paxton Band
  • The House Cats
  • The Krickets
  • The Longest Hall
  • The Mix
  • The Moonshine
  • The Morrow Family Band
  • The Pauses
  • The Pemberwicks
  • The Pinecone Shake
  • The Reinhards
  • The Rip Currents
  • The Rubies
  • The Rufftons
  • The Sandspurs
  • The Skinny
  • The Wandering Hours
  • The Weighted Hands
  • The Wild Shiners
  • The Willowwacks
  • The Wobbly Toms
  • The Young Step
  • Timberwood
  • Timothy Eerie
  • Todd Jones
  • Tropic of Cancer
  • Trust Anchor
  • Tyler Peshek
  • Uncle Mosie
  • Virginity
  • Vitamin Geez
  • Walter Belmont
  • Wax Wings
  • Waylon Thornton & The Heavy Hands
  • Wetland String Band
  • Whiskey & Co.
  • Whiskey Face
  • Whyte Tygers
  • Wildfire Rising
  • Willie Evans Jr.
  • Willwinn
  • Xaris
  • Zach Bennett
  • Z.F. Lively